Ceník

Vezměte kamarády nebo známé a přijďte si k nám zahrát bowling! K dispozici pro vás máme 4 moderní bowlingové dráhy od renomovaného výrobce. Optimální počet hráčů na jedné dráze jsou čtyři. Ani začátečníci se nemusejí obávat složitosti pravidel bowlingu, vše potřebné za vás sečte a spravedlivě vyhodnotí herní počítač! Pro naše nejmenší hráče a začátečníky jsou dráhy vybaveny postranními mantinely, které zaručí úspěšný hod i nováčkům.

Ceník bowlingu

Den Denní doba Cena/hod.
Pondělí - Neděle 09:00 - 15:00 250,- Kč
15:00 - 18:00 300,- Kč
18:00 - 00:00* 350,- Kč

*zavírací doba je orientační, rádi se Vám přizpůsobíme.
Vstupem na hrací plochu a započetím hry souhlasíte, že jste srozuměni s provozním řádem a zavazujete se jej respektovat.

O co v bowlingu jde?!

Základním cílem bowlingu je shodit pomocí bowlingové koule, co nejvíce kuželek na konci dráhy. Dráha je podlouhlého obdélníkového tvaru dlouhá 18,29 m a široká 1,05 m. Na konci dráhy stojí deset kuželek, které jsou uspořádány do tvaru trojúhelníku. Kuželky jsou vysoké 38 cm a váží cca 1,5 kg. K jejich shození hráč používá hod tvrdou plastovou koulí různé hmotnosti i velikosti. Obvod koule nesmí překročit 68,6 cm a hmotnost 7,25 kg.

Pravidla bowlingu

Bowling může hrát 2-6 hráčů a na jedné dráze. Hra má 10 kol (tzv. frame). Každý hráč má na jeden hod dva pokusy, aby srazil všech deset kuželek na konci dráhy. V případě, že srazí všechny kuželky už při prvním pokusu (tzv. strike), hraje další hráč. Pokud se v posledním kole hráči podaří prvním či druhým hodem porazit všech 10 kuželek (tzv. spare), hází potřetí.

Za každou položenou kuželku má hráč jeden bod. Pokud hráč hodí tzv. strike, tak se mu k hodnocení daného framu připočítávají z následujících dvou hodů body navíc. V jedné hře lze dosáhnout maximálně 300 bodů tzn. 12 po sobě jdoucích striků.

Více informací o tomto sportu naleznete ZDE.

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Provoz v době koronaviru

Vážení hosté, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za Váš zájem o polední menu i v této nelehké době. Máme za sebou první týden omezeného provozu, kdy z důvodu zákazu vstupu do restaurace, vydáváme jídlo výhradně balené jen v menuboxech. Vzhledem k četným dotazům na možný rozvoz jídel, zavádíme od zítřka rozvoz poledního menu objednaného telefonicky od 8:00 do 10:30. Mimo výběru z poledního menu je možné objednávat i z omezeného jídelního lístku, který najdete na našem Facebooku nebo Instagramu. Provoz kuchyně je omezen na dobu od 10:30 do 14:00. Přejeme Vám dobrou chuť.

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku