Provozní řád

Vstupem na hrací plochu a započetím hry souhlasíte, že jste srozuměni s níže uvedeným provozním řádem a zavazujete se jej respektovat.

 1. Na jedné bowlingové dráze může hrát maximálně 6 hráčů.
 2. Bowling je možné hrát pouze ve speciální bowlingové obuvi vlastní nebo zapůjčené v herně ("sálovky" nejsou bowlingovou obuví).
 3. V zapůjčené bowlingové obuvi není možné hrát na boso. Ponožky je možné zakoupit v herně.
 4. Pro hráče na jednotlivých drahách jsou vyhrazeny stoly k sezení.
 5. Hráči mohou používat ke hře koule herny, nebo vlastní. Provozovatel herny nekontroluje stav donesených koulí a neručí za jejich stav po hře.
 6. Na podavači koulí může být maximálně 10 koulí. Větší počet koulí může způsobit přetížení výtahu koulí a jeho poškození.
 7. K rozběhu mohou hráči využívat prostor po čáru odhozu (začátek jednotlivých drah). V žádném případě nesmí vstupovat na dráhy.
 8. Hráč vyčká s odhodem koule na zvednutí závory před kuželkami. Předčastný odhoz vede k chybě stroje a jeho zastavení, v horším případě koule narazí do závory a poškodí ji. Hráč je odpovědný za způsobenou škodu na zařízení.
 9. Pokud se hráčům na jednotlivé dráze nevrátí zpět 3 koule, přeruší hru a upozorní na tuto zkutečnost personál herny. Pokračování ve hře může vést k vážnému poškození bowlingového stroje.
 10. Prostor rozběhu před čárou odhozu je upraven speciálním přípravkem a je vysoce kluzký. Umožňuje hráčům se před odhodem koule sklouznout. Upozorňujeme nezkušené hráče na riziko uklouznutí, pádu a zranění.
 11. Provozovatel může při porušení provozního řádu předčastně ukončit hru bez náhrady.
Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Online rezervační systém

Vážení hosté, rezervační systém nově umožňuje online rezervaci bowlingových drah. Před rezervací je třeba se zaregistrovat, potvrdit platnost Vaší e-mailové adresy a následně již můžete vybrat čas a dráhu k rezervaci. Jako doplňující informaci prosím uvádějte, zda máte zájem o místo v restauraci před nebo po bowlingu. Jakmile Vám přijde e-mailové potvrzení rezervace, je Vaše rezervace bowlingu zajištěna. Při požadavku o rezervaci místa v restauraci se tato informace dostane k personálu, který zjistí, zda je pro Vás požadované místo volné. V případě, že by byla restaurace plně obsazena, bude Vás personál kontaktovat telefonicky s dotazem, zda i přesto chcete bowlingové dráhy rezervovat či rezervaci rušíte. Ze všech online rezervací budou vylosováni výherci, kteří obdrží poukazy na bowling zdarma. BOWLING ZNOJMO

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku