Ceník

Vezměte kamarády nebo známé a přijďte si k nám zahrát bowling! K dispozici pro vás máme 4 moderní bowlingové dráhy od renomovaného výrobce. Optimální počet hráčů na jedné dráze jsou čtyři. Ani začátečníci se nemusejí obávat složitosti pravidel bowlingu, vše potřebné za vás sečte a spravedlivě vyhodnotí herní počítač! Pro naše nejmenší hráče a začátečníky jsou dráhy vybaveny postranními mantinely, které zaručí úspěšný hod i nováčkům.

Ceník bowlingu

Den Denní doba Cena/hod.
Pondělí - Neděle 09:00 - 15:00 250,- Kč
15:00 - 18:00 300,- Kč
18:00 - 00:00* 350,- Kč

*zavírací doba je orientační, rádi se Vám přizpůsobíme.
Vstupem na hrací plochu a započetím hry souhlasíte, že jste srozuměni s provozním řádem a zavazujete se jej respektovat.

O co v bowlingu jde?!

Základním cílem bowlingu je shodit pomocí bowlingové koule, co nejvíce kuželek na konci dráhy. Dráha je podlouhlého obdélníkového tvaru dlouhá 18,29 m a široká 1,05 m. Na konci dráhy stojí deset kuželek, které jsou uspořádány do tvaru trojúhelníku. Kuželky jsou vysoké 38 cm a váží cca 1,5 kg. K jejich shození hráč používá hod tvrdou plastovou koulí různé hmotnosti i velikosti. Obvod koule nesmí překročit 68,6 cm a hmotnost 7,25 kg.

Pravidla bowlingu

Bowling může hrát 2-6 hráčů a na jedné dráze. Hra má 10 kol (tzv. frame). Každý hráč má na jeden hod dva pokusy, aby srazil všech deset kuželek na konci dráhy. V případě, že srazí všechny kuželky už při prvním pokusu (tzv. strike), hraje další hráč. Pokud se v posledním kole hráči podaří prvním či druhým hodem porazit všech 10 kuželek (tzv. spare), hází potřetí.

Za každou položenou kuželku má hráč jeden bod. Pokud hráč hodí tzv. strike, tak se mu k hodnocení daného framu připočítávají z následujících dvou hodů body navíc. V jedné hře lze dosáhnout maximálně 300 bodů tzn. 12 po sobě jdoucích striků.

Více informací o tomto sportu naleznete ZDE.

Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Online rezervační systém

Vážení hosté, rezervační systém nově umožňuje online rezervaci bowlingových drah. Před rezervací je třeba se zaregistrovat, potvrdit platnost Vaší e-mailové adresy a následně již můžete vybrat čas a dráhu k rezervaci. Jako doplňující informaci prosím uvádějte, zda máte zájem o místo v restauraci před nebo po bowlingu. Jakmile Vám přijde e-mailové potvrzení rezervace, je Vaše rezervace bowlingu zajištěna. Při požadavku o rezervaci místa v restauraci se tato informace dostane k personálu, který zjistí, zda je pro Vás požadované místo volné. V případě, že by byla restaurace plně obsazena, bude Vás personál kontaktovat telefonicky s dotazem, zda i přesto chcete bowlingové dráhy rezervovat či rezervaci rušíte. Ze všech online rezervací budou vylosováni výherci, kteří obdrží poukazy na bowling zdarma. BOWLING ZNOJMO

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku